Bošina servis - mazda dealer - Mazda 3

Mazda 3

Mazda3 – živý sportovní hatchback a sedan s nízkou spotřebou

S novým sportovním vozem Mazda3 se jízda konečně stává takovou, jakou by měla být: vzrušující, luxusní a bez potíží.

Mazda má pověst výrobce skvělých sportovních vozů a úsilí o dynamickou jízdu je znát i ve všech rysech nové Mazdy3. Možná jde jen o vůz určený pro každodenní ježdění, ale uvnitř se skrývá duch sportovního vozu.

Vypadá neuvěřitelně - odvážný design Mazdy3 v provedení sedan i hatchback je zárukou toho, že vůz vyniká mezi konkurečními vozy. Uvnitř Mazda3 nabízí jízdní prostředí, kde je kvalita v dokonalé harmonii s praktičností. Sportovní kabina je zárukou vašeho perfektního souznění s vozem.

Nová Mazda3 má nejlepší bezpečností vlastnosti ve své třídě díky zásadnímu pokroku v oblasti technologií Mazda. Nová Mazda3 byla navržena s důrazem na vaši bezpečnost, od systému adaptivních světlometů až po systém sledování jízdních pruhů (RVM).

Výkon Mazdy3 je také rozhodně působivý. Řada nově vyvinutých motorů spolu s vylepšením brzdové soustavy a převodovky zaručuje, že Mazda3 je výkonná i obratná. Je dokonce ještě lehčí než první generace Mazdy3, což přináší dobrou odezvu při řízení a ještě lepší spotřebu paliva.

Média

Mazda 3 konfigurátor a 3D model

Specifikace, ceny, katalogy

Akční nabídka

Žádné akční nabídky nebyly vloženy.

Kontaktní formulář